LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Skelbiamas penktasis jaunųjų džiazo atlikėjų konkursas Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Tarptautinis festivalis "Vilnius Jazz" siekdamas skatinti jaunųjų džiazo muzikantų kūrybiškumą, skelbia penktąjį konkursą "VILNIUS JAZZ YOUNG POWER 2010"

Šiuo konkursu siekiama padėti atsiskleisti jauniesiems Lietuvos džiazo kūrėjams, paskatinti jaunuosius džiazo muzikantus kūrybinei laisvei, suteikiama galimybė jiems pristatyti savo originalią kūrybą.
  Konkurse gali dalyvauti džiazo projektai (grupės ar atlikėjai), kurių nariai konkurso metu yra ne vyresni nei 27-eri metai (prie konkurso paraiškų pridedamas amžių patvirtinantis dokumentas - paso ar gimimo liudijimo nuorašas).

Skaityti daugiau...
 
Paroda ADPRINT-REKLAMA IR POLIGRAFIJA 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Vasario 18-20 d. vyks 10-toji reklamos ir rinkodaros, reklamos priemonių, parodų dizaino, poligrafijos paroda "Adprint - reklama ir poligrafija". Paroda skirta specialistams ir visuomenei.

 

Parodos darbo laikas:
Vasario 18 - 19 d. 10 - 18 val.
Vasario 20 d. 10 - 15 val.
(Kartu su „Vilniaus knygų muge“)

Skaityti daugiau...
 
Vilniaus knygų mugė kvies diskutuoti tapatybės tema Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Vasario 18-21 d. Lietuvos parodų centre „Litexpo“ jau 11-ąjį kartą vyksianti tarptautinė Vilniaus knygų mugė šiemet akcentuoja tapatybės temą ir kviečia diskutuoti apie tai, kas mes esam, kuo mes būsim.

„Iškeldama šią temą savo kultūrinėje programoje, mugė kviečia pasvarstyti tiek socialinės, tiek ir asmeninės tapatybės klausimais. Tikimės, kad diskusijos istorinės, kultūrinės, tautinės tapatybės klausimais ar pokalbiai apie vaiko, paauglio, suaugusiojo tapatumą sudomins daugelį Vilniaus knygų mugės gerbėjų, kaip ir kiti mugės renginiai, kurių šiemet vėl gausu ir vėl labai įvairių bei įsimintinų.

Skaityti daugiau...
 
Kauno tautinės kultūros centro vasario mėn. renginiai Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

 

Vasario 1 d., pirmadienis
14 val. - projektas ,,Tradicinių amatų dirbtuvės vaikams ir visai šeimai“. Praktinis užsiėmimas ,,UŽGAVĖNIŲ PAPROČIAI IR KAUKIŲ GAMYBA“, veda tautodailininkė Eglė Vindašienė. Prašytume atsinešti trijų litrų stiklainį, plastilino.
Vasario 2 d., antradienis
17 val. – mokymai suaugusiems ,,UŽGAVĖNIŲ KAUKIŲ APDAILA“, veda dailininkė Rita Juodytė.

Skaityti daugiau...
 
Tautiškos užgavėnės Vilniaus mokytojų namuose Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Vilniaus mokytojų namuose


Vasario 16 d. 16 val. Didžiojoje salėje
KONCERTAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENAI.
Dalyvaus Vilniaus mokytojų namų mėgėjų meno kolektyvai: liaudiškos muzikos ansamblis „Kankleliai” (vad. Daiva Čičinskienė), tautiškos muzikos ansamblis „Vilnija” (vad. Vytautas Zaikinas), vaikų folkloro ansamblis „Reketukas” (vad. Irena Strazdienė) bei Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinės mokyklos mokiniai.

Skaityti daugiau...
 
„Akropolyje“– didžiausias „aklas pasimatymas“ ir Užgavėnių linksmybės Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Ilgąjį savaitgalį – vasario 13-16 dienomisVilniaus prekybos ir pramogų sostinėje „Akropolis“ karaliaus meilė ir… blynai.


Vasario 14-ąją, šv. Valentino dieną, „Akropolyje“ vyks didžiausias „aklasis pasimatymas“. 4500 porų galės rasti vienas kitą prekybos ir pramogų sostinėje ir kartu laimėti „Akropolio“ prizus.
  Šią savaitę Vilniuje bus išdalinta 9000 širdelių pusių, su unikaliais kodais. Vasario 14-ąją visi gavę širdeles kviečiami į „Akropolį“, kuri nuo 18 iki 20 val. pagal kodą galės atrasti savo „antrąją pusę“ ir kartu su ja pasinaudoti „Akropolio“ dovanomis.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis