LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Kaunas kviečia į dešimtąją Kazimiero mugę Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Kovo 12-14 d. Kaune vyks jubiliejinė 10-oji Kazimiero mugė. Pasibaigus paruošiamiesiems darbams mugės organizatoriai, dalyviai ir rėmėjai žiniasklaidos atstovams pristatė šiemet vyksiančios Kazimiero mugės išskirtinius akcentus, trumpai apžvelgė jos dalyvius ir kaip niekad gausią šiais metais mugę lydėsiančią kultūrinę programą.

Kazimiero mugę Kaune kasmet organizuoja Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga (LŠŪS). Tradiciškai šventę globoja jos įkūrėjas žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, remia Kauno miesto savivaldybė, Žemės ūkio rūmai, verslininkai, partneris – VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centras.

Skaityti daugiau...
 
Kovo 5–7 dienomis Vilniuje šurmuliuos Kaziuko mugė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

„Iš sostinėje vykstančių tradicinių švenčių ryškiai išsiskiria Kaziuko mugė.

Visų pirma gilia istorine tradicija, – ji kilusi iš šventojo karalaičio Kazimiero pagerbimo procesijų, rengiamų nuo 1604 metų. Laikui bėgant bažnytinę šventę lydinti prekyba išaugo iki spalvingos trijų  dienų Kaziuko mugės.  Turėdama šimtmečių tradiciją, rodydama rankų darbo išmoningus gaminius, vaišindama kulinarinio paveldo valgiais, džiugindama unikaliomis vilnietiškomis verbomis, mugė neturi lygių aplinkiniuose kraštuose.“ (Prof. L. Klimka)

Skaityti daugiau...
 
Skelbiamas penktasis jaunųjų džiazo atlikėjų konkursas Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Tarptautinis festivalis "Vilnius Jazz" siekdamas skatinti jaunųjų džiazo muzikantų kūrybiškumą, skelbia penktąjį konkursą "VILNIUS JAZZ YOUNG POWER 2010"

Šiuo konkursu siekiama padėti atsiskleisti jauniesiems Lietuvos džiazo kūrėjams, paskatinti jaunuosius džiazo muzikantus kūrybinei laisvei, suteikiama galimybė jiems pristatyti savo originalią kūrybą.
  Konkurse gali dalyvauti džiazo projektai (grupės ar atlikėjai), kurių nariai konkurso metu yra ne vyresni nei 27-eri metai (prie konkurso paraiškų pridedamas amžių patvirtinantis dokumentas - paso ar gimimo liudijimo nuorašas).

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinis antikvarinių daiktų ir sendaikčių turgus Lietuvoje LAIKO RATU Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Kovo 19-21 dienomis Kaune, Prekybos miestelyje Urmas vyks tarptautinis antikvarinių daiktų ir sendaikčių turgus "LAIKO RATU"

Šventėje dalyvaus didelis būrys sendaiktininkų, kolekcininkų ir antikvarų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir kitų užsienio šalių, kurie prekiaus įvairia senovine atributika, originaliais tarpukario ir pokario laikus menančiais įvairios paskirties daiktais.

Skaityti daugiau...
 
Paroda „Pelenė“ siūlo nepamiršti vaizduotės Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Šiemet kovo 5-7 dienomis LITEXPO rūmuose vyksiančioje jau 17-toje tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė 2010“ bus akcentuojama, kad puoselėti grožį padeda ne tik žinios, naujausios technologijos, įvairūs kosmetikos produktai, bet ir vaizduotė.

 Tai pabrėžia ir parodos šūkis, skelbiantis, kad vaizduotė svarbiau už žinojimą.  „Kasmet grožio industrijos rinka profesionalėja, šioje srityje atsiranda daugybė naujų ir vis veiksmingesnių technologijų, prietaisų, produktų, todėl be specialių žinių tampa vis sunkiau rinktis.

Skaityti daugiau...
 
Kauno tautinės kultūros centro vasario mėn. renginiai Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

 

Vasario 1 d., pirmadienis
14 val. - projektas ,,Tradicinių amatų dirbtuvės vaikams ir visai šeimai“. Praktinis užsiėmimas ,,UŽGAVĖNIŲ PAPROČIAI IR KAUKIŲ GAMYBA“, veda tautodailininkė Eglė Vindašienė. Prašytume atsinešti trijų litrų stiklainį, plastilino.
Vasario 2 d., antradienis
17 val. – mokymai suaugusiems ,,UŽGAVĖNIŲ KAUKIŲ APDAILA“, veda dailininkė Rita Juodytė.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis