LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Šeštadienį „Urme“ karaliaus keturkojai Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Balandžio 24 d., prekybos miestelyje „Urmas” vyks veislinių šunelių biglių (angl. beagle) paroda.

 

Renginyje dalyvaus ir Lietuvos gyvūnų globėjų asociacija, kuri norintiems dovanos savo globojamus gyvūnus.  „Toks renginys prekybos miestelyje „Urmas“ organizuojamas pirmą kartą. Norime pakviesti visus gyvūnų mylėtojus, kurie galėtų ne tik pasigrožėti, bet galbūt ir įsigyti augintinį. Šis renginys – savotiška įžanga į gyvūnų ir gyvulių turgų, kurį planuojame atidaryti jau vasaros pradžioje“, - teigia „Urmo“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Skaityti daugiau...
 
Neatrastų talentų paieškos sezonas prasideda Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Kaip ir kasmet, Menų spaustuvė atidaro naujų talentų paieškos sezoną: iki balandžio 18 dienos jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė“ laukia neatrastų jaunų menininkų siūlomų drąsių, kūrybingų, novatoriškų idėjų, tinkamų įgyvendinti scenoje.

Atrinktoms meninėms idėjoms įgyvendinti bus pasiūlytos ne tik Menų spaustuvės erdvės, bet ir finansiniai, techniniai ištekliai, galimybė „išeiti į viešumą“.

Skaityti daugiau...
 
15 - asis „Kino pavasaris“ žada penkiolika ypatingų gero kino dienų Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Po tikros gilios žiemos pavasario verta laukti, nes Vilnius turi puikią tradiciją – kuomet  žmonės namus ir parkus išmaino į kino teatrų sales, o mieste prasideda tikra kino šventė!

 

Taigi, gero kino mylėtojams pavasaris prasidės kovo 18 – balandžio 2 dienomis, kuomet vyks 15-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. „Festivalis, skaičiuojantis jau penkioliktus metus, kasmet tampa tikrojo pavasario sinonimu ir pranašu.

Skaityti daugiau...
 
"Darom 2010" įvyks balandžio 17 d. Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

"Darom 2010" - tai "Darom 2008" ir "Darom 2009" tęstinis projektas, kurio pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą.

"Darom 2010" – tai platesnis projektas nei "Darom 2009", kurio metu gamtos tvarkymą bus siekiama suderinti su edukacine programa ir interaktyviaisiais mokymais, susijusiais su pilietiškumu ir ekologija.

Skaityti daugiau...
 
Pasitikime Velykas su margučiais, karpiniais, šiaudiniais sodais ir tradiciniais valgiais Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Kai saulė kelia daigelius ir žadina visas gyvas būtybes, būtinai ateina Velykos - pabudimo šventė. Šviesos poreikis žmogų nuo seno ragina atsinaujinti, skaidrinti savo būtį, tvarkyti ir puošti savo buitį.

Kauno tautinės kultūros centras kviečia prasmingai pasitikti Didžiąsias šventes. Balandžio 1 d. 17 val. bus atidaroma Vilniaus etninės kultūros centro vyriausiosios koordinatorės, tautodailininkės Marijos LIUGIENĖS paroda „Tradiciniai lietuviški sodai“. Autorė ves nemokamą edukacinį užsiėmimą ,,Velykos. Sodų vėrimas“, kur mokys pinti sodus, atskleis jų rišimo paslaptis.

Skaityti daugiau...
 
Kaunas kviečia į dešimtąją Kazimiero mugę Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Kovo 12-14 d. Kaune vyks jubiliejinė 10-oji Kazimiero mugė. Pasibaigus paruošiamiesiems darbams mugės organizatoriai, dalyviai ir rėmėjai žiniasklaidos atstovams pristatė šiemet vyksiančios Kazimiero mugės išskirtinius akcentus, trumpai apžvelgė jos dalyvius ir kaip niekad gausią šiais metais mugę lydėsiančią kultūrinę programą.

Kazimiero mugę Kaune kasmet organizuoja Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga (LŠŪS). Tradiciškai šventę globoja jos įkūrėjas žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, remia Kauno miesto savivaldybė, Žemės ūkio rūmai, verslininkai, partneris – VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centras.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis