LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Gegužės 1 d. Gatvės muzikos diena – gal šiemet grosite ir Jūs? Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Ar žinojote, kad Vilniuje yra dainininkių, kurios dainuoja japonų kalba? Ar girdėjote, kad sostinės gatvėmis vaikšto Jimmy Hendrixo reinkarnacija, pasivadinusi Drambliu? Nejaugi niekada nematėte penkiamečio griežiančio smuiku, ir šalia baletą šokiančios jo sesers, paauglės?

Ir tikriausiai nė akyse neregėjote „Boombox walkers” ( liet. Bum dėžės ėjikai) labai gerai nusiteikusių žmonių grupės, vaikščiojančių gatvėmis su senu, bet labai geru magnetofonu ant peties, ir klausančių senos geros RAP  muzikos?

Skaityti daugiau...
 
Dalyvauk Černobylio dienos akcijoje „Už ateitį be atomo“ balandžio 26 d. Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Aplinkosaugos organizacijų aktyvistai ir susipratę piliečiai iš Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos balandžio 26 d. paminės Černobylio atominės elektrinės katastrofos aukas ir pasisakys už didesnį saugumą be naujų atominių elektrinių savo šalyse ir visame regione.

Šalyse, labiausiai nukentėjusiose nuo Černobylio katastrofos, kasmet vyksta eitynės „Černobylio šleifas“, prie kurių šiemet prisidės Lietuvos ir Rusijos organizacijos. Eitynių dalyviai sieks ne tik paminėti seną tragediją ir pagerbti Černobylio avarijos likviduotojus.

Skaityti daugiau...
 
„Mano sodas 2010“ – pirmą kartą Vakarų Lietuvoje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Pirmą kartą Vakarų Lietuvoje balandžio 21–24 dienomis vyks mugė „Mano sodas 2010“, kuri pristatys sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas, naujoves bei idėjas.

Ji taps žinių šaltiniu bei įkvėpimu kiekvienam besidominčiam sodininkyste, norinčiam sutvarkyti savo aplinką ar įsirengti sodybą. Kartu vyks paroda „Individuali statyba 2010“, didžiausia statybų verslo paroda Vakarų Lietuvoje, kuri gyvuoja jau aštuoniolika metų ir sutraukia didelį lankytojų srautą.

Skaityti daugiau...
 
Kviečia „Gintarinė pora 2010" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Gegužės 1-2 d. Kauno sporto halėje vyks 45-sios, jubiliejinės, tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora 2010" - tai pasaulio reitingo standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos, tarptautinės jaunimo, jaunių ir jaunučių varžybos.

Tarptautinė sportinių šokių federacija, atsižvelgdama į aukštus Lietuvos šokėjų pasiekimus, suteikė teisę organizuoti Lietuvoje tarptautinio reitingo turnyrus. Vienas iš garsiausių konkursų, turintis gilias tradicijas, yra Kaune organizuojamas „Gintarinės poros" konkursas.

Skaityti daugiau...
 
Paroda "Sveikatos dienos 2010" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Balandžio mėn. 23 - 25 dienomis UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia apsilankyti pirmojoje sveikatai, sveikam gyvenimo būdui bei grožiui skirtoje parodoje „Sveikatos dienos“.

Ši paroda skirta visiems, kiekvieną dieną siekiantiems gyventi sveikiau, galvojantiems apie savo ir savo artimųjų sveikatą, norintiems sužinoti daugiau. Parodoje dalyvaujančių įmonių spektras – labai platus, apimantis begalę medicinos, savigydos ir sveikos gyvensenos aspektų.

Skaityti daugiau...
 
Paroda - INDIVIDUALI STATYBA` 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Parodos "Individuali statyba` 2010" tikslas - pateikti Vakarų Lietuvos specialistams ir vartotojams naujausias statybines medžiagas, gaminius, technologijas ir paslaugas.

Parodos tema: Ateitis - atsakingai energetikai
Data: 2010 m. balandžio 21 - 24 d.

Vieta: Ledo arena (Šilutės pl. 48, Klaipėda)
Parodos dalyvės - gamybinės, prekybinės ir paslaugas teikiančios įmonės, atstovaujančios visas su statybų pramone susijusias tematines grupes:

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis