LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
„Mano sodas 2010“ – pirmą kartą Vakarų Lietuvoje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Pirmą kartą Vakarų Lietuvoje balandžio 21–24 dienomis vyks mugė „Mano sodas 2010“, kuri pristatys sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijas, naujoves bei idėjas.

Ji taps žinių šaltiniu bei įkvėpimu kiekvienam besidominčiam sodininkyste, norinčiam sutvarkyti savo aplinką ar įsirengti sodybą. Kartu vyks paroda „Individuali statyba 2010“, didžiausia statybų verslo paroda Vakarų Lietuvoje, kuri gyvuoja jau aštuoniolika metų ir sutraukia didelį lankytojų srautą.

Skaityti daugiau...
 
Grandiozinis Didžiojo Maskvos cirko trupės naujasis Šou Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Balandžio 17-25 d. Vilniuje, Šiauliuose ir Kaune cirko gerbėjų lauks grandiozinis "Didžiojo Maskvos cirko" trupės naujasis Šou.

Tarptautinių konkursų laureatai ir nugalėtojai aukščiausio lygio artistai -Akrobatai ant priešpriešinių sūpynių, Oro gimnastai ant bambuko, Klounai, Iliuzijos atrakcionas, Cirko šokėjos, Skraidantis žonglierius..
 Neįtikėtini cirko gyvūnai - Poliarinės laikos, Rudieji lokiai, Beždžionės-ekvilibristės, Trys milžiniški jūrų liūtai - ir visa tai šiame, Pasaulinei cirko dienai skirtame, šou !!!

Skaityti daugiau...
 
"Darom 2010" įvyks balandžio 17 d. Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

"Darom 2010" - tai "Darom 2008" ir "Darom 2009" tęstinis projektas, kurio pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą.

"Darom 2010" – tai platesnis projektas nei "Darom 2009", kurio metu gamtos tvarkymą bus siekiama suderinti su edukacine programa ir interaktyviaisiais mokymais, susijusiais su pilietiškumu ir ekologija.

Skaityti daugiau...
 
Paroda - INDIVIDUALI STATYBA` 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Parodos "Individuali statyba` 2010" tikslas - pateikti Vakarų Lietuvos specialistams ir vartotojams naujausias statybines medžiagas, gaminius, technologijas ir paslaugas.

Parodos tema: Ateitis - atsakingai energetikai
Data: 2010 m. balandžio 21 - 24 d.

Vieta: Ledo arena (Šilutės pl. 48, Klaipėda)
Parodos dalyvės - gamybinės, prekybinės ir paslaugas teikiančios įmonės, atstovaujančios visas su statybų pramone susijusias tematines grupes:

Skaityti daugiau...
 
Šeštadienį „Urme“ karaliaus keturkojai Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Balandžio 24 d., prekybos miestelyje „Urmas” vyks veislinių šunelių biglių (angl. beagle) paroda.

 

Renginyje dalyvaus ir Lietuvos gyvūnų globėjų asociacija, kuri norintiems dovanos savo globojamus gyvūnus.  „Toks renginys prekybos miestelyje „Urmas“ organizuojamas pirmą kartą. Norime pakviesti visus gyvūnų mylėtojus, kurie galėtų ne tik pasigrožėti, bet galbūt ir įsigyti augintinį. Šis renginys – savotiška įžanga į gyvūnų ir gyvulių turgų, kurį planuojame atidaryti jau vasaros pradžioje“, - teigia „Urmo“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Skaityti daugiau...
 
Neatrastų talentų paieškos sezonas prasideda Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Kaip ir kasmet, Menų spaustuvė atidaro naujų talentų paieškos sezoną: iki balandžio 18 dienos jaunųjų scenos menininkų programa „Atvira erdvė“ laukia neatrastų jaunų menininkų siūlomų drąsių, kūrybingų, novatoriškų idėjų, tinkamų įgyvendinti scenoje.

Atrinktoms meninėms idėjoms įgyvendinti bus pasiūlytos ne tik Menų spaustuvės erdvės, bet ir finansiniai, techniniai ištekliai, galimybė „išeiti į viešumą“.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis