LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Paroda - TRANSBALTICA 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Gegužės 11-13 d. kviečiame Jus apsilankyti atsinaujinusioje parodoje “TransBaltica 2010” ir susipažinti su naujausiomis transporto technologijomis, įranga, projektais.

Parodos nauja tema ir akcentas - intelektinės transporto sistemos, kurios padeda racionaliai valdyti transporto infrastruktūrą ir logistiką,  spręsti transporto grūsčių, taršos mažinimo, eismo saugos, transporto saugumo, viešojo transporto organizavimo, realaus laiko užtikrinimo ir kitus klausimus.

Skaityti daugiau...
 
Žirgų lenktynių sezono atidarymas Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Geužės 1 dieną, 16 val., Raseinių hipodrome "Žirgų lenktynių sezono atidarymas".

Programoje - unikalūs lenktyninių žirgų bėgimai: "Atidarymo mylia ", "Atidarymo handikapas", ateinančios  Motinos dienos proga, "Pienių sprintas" ir  "Atidarymo prizas"  Darbo žmonių dienai paminėti.

Skaityti daugiau...
 
Dovana Vilniaus miesto Mamytėms! Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Gegužės 2 dieną, sekmadienį, 11 val., švenčiant Motinos dieną, Vilniaus mokytojų namai į savo kiemelį kviečia visus miestelėnus ir dovanoja trijų valandų šventinę programą „Tik Mamytei – visos Meilės spalvos”.

Šventės metu veiks „Mamų turgus”, kur bus keičiamasi, dovanojama, prekiaujama jau nebereikalingais mažylių rūbeliais, žaislais, knygomis, vežimėliais, buities daiktais ir kt. 
 Vilniaus mokytojų namų būrelių, mokyklėlių, studijų atstovai konsultuos dėl vasaros vaikų stovyklų, muzikinio lavinimo bei turiningo laisvalaikio praleidimo.

Skaityti daugiau...
 
Vandens sporto mėgėjus kviečia - BAIDARIŲ RALIS 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

BAIDARIŲ RALIS 2010 kviečia visus vandens sporto mėgėjus atvykti gegužės 8 d. prie Kauno Marių Šlienavoje ir išbandyti savo jėgas ne tik irkluojant, bet ir šiek tiek orientuojantis vietovėje.

Jūsų laukia nesudėtingas maršrutas, dinamiška kova ir tikėkimės puikus oras! 
"Baidarių ralis" vykdomas siekiant populiarinti vandens mėgėjų sportą, supažindinti su Kauno marių regioniniu parku, parodyti žmonėms jų nuostabų gamtos grožį, skatinti praleisti laisvalaikį gamtoje.

Skaityti daugiau...
 
Paroda - BALTTECHNIKA 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

2010 m. gegužės 11-13 d. vyks Tarptautinė technikos ir technologijų, aplinkos apsaugos, energijos ir elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos paroda "Baltechnika 2010" Temos: Automatika; Elektrotechnika; Elektronika; Energija; Pramonės įrengimai ir medžiagos; Metalo apdirbimas, suvirinimas; Staklės; Matavimo ir valdymo, kontrolės prietaisai; Aplinkos apsauga.
Parodos metu vyks šie  renginiai: Gegužės 11 d.  –Baltijos jūros šalių darbo rinkos vystymosi konferencija. Šio tarptautinio trišalio socialinių partnerių renginio tikslas – pasikeisti detalia informacija apie darbo rinkos procesus Baltijos jūros valstybėse, numatyti kelius bei priemones siekiant užtikrinti regiono šalių pramonės konkurencingumą ir subalansuotą socialinį augimą.

Skaityti daugiau...
 
Gegužės 1 d. Gatvės muzikos diena – gal šiemet grosite ir Jūs? Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Ar žinojote, kad Vilniuje yra dainininkių, kurios dainuoja japonų kalba? Ar girdėjote, kad sostinės gatvėmis vaikšto Jimmy Hendrixo reinkarnacija, pasivadinusi Drambliu? Nejaugi niekada nematėte penkiamečio griežiančio smuiku, ir šalia baletą šokiančios jo sesers, paauglės?

Ir tikriausiai nė akyse neregėjote „Boombox walkers” ( liet. Bum dėžės ėjikai) labai gerai nusiteikusių žmonių grupės, vaikščiojančių gatvėmis su senu, bet labai geru magnetofonu ant peties, ir klausančių senos geros RAP  muzikos?

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis