LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Paroda - BALTTECHNIKA 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

2010 m. gegužės 11-13 d. vyks Tarptautinė technikos ir technologijų, aplinkos apsaugos, energijos ir elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos paroda "Baltechnika 2010" Temos: Automatika; Elektrotechnika; Elektronika; Energija; Pramonės įrengimai ir medžiagos; Metalo apdirbimas, suvirinimas; Staklės; Matavimo ir valdymo, kontrolės prietaisai; Aplinkos apsauga.
Parodos metu vyks šie  renginiai: Gegužės 11 d.  –Baltijos jūros šalių darbo rinkos vystymosi konferencija. Šio tarptautinio trišalio socialinių partnerių renginio tikslas – pasikeisti detalia informacija apie darbo rinkos procesus Baltijos jūros valstybėse, numatyti kelius bei priemones siekiant užtikrinti regiono šalių pramonės konkurencingumą ir subalansuotą socialinį augimą.

Skaityti daugiau...
 
Gegužės 1 d. Gatvės muzikos diena – gal šiemet grosite ir Jūs? Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Ar žinojote, kad Vilniuje yra dainininkių, kurios dainuoja japonų kalba? Ar girdėjote, kad sostinės gatvėmis vaikšto Jimmy Hendrixo reinkarnacija, pasivadinusi Drambliu? Nejaugi niekada nematėte penkiamečio griežiančio smuiku, ir šalia baletą šokiančios jo sesers, paauglės?

Ir tikriausiai nė akyse neregėjote „Boombox walkers” ( liet. Bum dėžės ėjikai) labai gerai nusiteikusių žmonių grupės, vaikščiojančių gatvėmis su senu, bet labai geru magnetofonu ant peties, ir klausančių senos geros RAP  muzikos?

Skaityti daugiau...
 
Dalyvauk Černobylio dienos akcijoje „Už ateitį be atomo“ balandžio 26 d. Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Aplinkosaugos organizacijų aktyvistai ir susipratę piliečiai iš Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos balandžio 26 d. paminės Černobylio atominės elektrinės katastrofos aukas ir pasisakys už didesnį saugumą be naujų atominių elektrinių savo šalyse ir visame regione.

Šalyse, labiausiai nukentėjusiose nuo Černobylio katastrofos, kasmet vyksta eitynės „Černobylio šleifas“, prie kurių šiemet prisidės Lietuvos ir Rusijos organizacijos. Eitynių dalyviai sieks ne tik paminėti seną tragediją ir pagerbti Černobylio avarijos likviduotojus.

Skaityti daugiau...
 
Dovana Vilniaus miesto Mamytėms! Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Gegužės 2 dieną, sekmadienį, 11 val., švenčiant Motinos dieną, Vilniaus mokytojų namai į savo kiemelį kviečia visus miestelėnus ir dovanoja trijų valandų šventinę programą „Tik Mamytei – visos Meilės spalvos”.

Šventės metu veiks „Mamų turgus”, kur bus keičiamasi, dovanojama, prekiaujama jau nebereikalingais mažylių rūbeliais, žaislais, knygomis, vežimėliais, buities daiktais ir kt. 
 Vilniaus mokytojų namų būrelių, mokyklėlių, studijų atstovai konsultuos dėl vasaros vaikų stovyklų, muzikinio lavinimo bei turiningo laisvalaikio praleidimo.

Skaityti daugiau...
 
Kviečia „Gintarinė pora 2010" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Gegužės 1-2 d. Kauno sporto halėje vyks 45-sios, jubiliejinės, tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora 2010" - tai pasaulio reitingo standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos, tarptautinės jaunimo, jaunių ir jaunučių varžybos.

Tarptautinė sportinių šokių federacija, atsižvelgdama į aukštus Lietuvos šokėjų pasiekimus, suteikė teisę organizuoti Lietuvoje tarptautinio reitingo turnyrus. Vienas iš garsiausių konkursų, turintis gilias tradicijas, yra Kaune organizuojamas „Gintarinės poros" konkursas.

Skaityti daugiau...
 
Paroda "Sveikatos dienos 2010" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Balandžio mėn. 23 - 25 dienomis UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia apsilankyti pirmojoje sveikatai, sveikam gyvenimo būdui bei grožiui skirtoje parodoje „Sveikatos dienos“.

Ši paroda skirta visiems, kiekvieną dieną siekiantiems gyventi sveikiau, galvojantiems apie savo ir savo artimųjų sveikatą, norintiems sužinoti daugiau. Parodoje dalyvaujančių įmonių spektras – labai platus, apimantis begalę medicinos, savigydos ir sveikos gyvensenos aspektų.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis