LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Tatā festivalio, 2010 programa Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Liepos 1 - 24 dienomis Vakarų Lietuvos miestus ir miestelius lankys Vilniaus kamerinės muzikos fondo organizuojamas trečiasis Tatā festivalis.

Tai klasikinės ir šiuolaikinės akademinės muzikos festivalis, kuriame taip pat vyksta ir vaizduojamų, taikomųjų menų laboratorijos, parodos, meistriškumo kursų stovyklos. Pasak, Tatā festivalio vykdančiosios direktorės Rūtos Domarkaitės, viena pagrindinių festivalio misijų - profesionalaus meno sklaida regionuose, pasiekiant ne tik rajonų centrus, bet ir atokius miestelius ir kaimus.

Skaityti daugiau...
 
Radviliškyje tarptautinis garbaus amžiaus žmonių liaudiškų šokių festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Liepos 4 d. 16 val. Radviliškio mieste vyks aštuntasis tarptautinis garbaus amžiaus žmonių liaudiškų šokių festivalis „Ir ne tik iš Lietuvos“ skirtas Valstybės dienai. Šiais metais gavus paramą iš Lietuvos Respublikos Kultūros ministerijos Kultūros rėmimo fondo, Radviliškio rajono savivaldybės bei kitų rėmėjų, festivalis tapo reikšmingu ir svariu įvykiu ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių garbaus amžiaus liaudiškų šokių kolektyvų tarpe. Festivalis septynerius metus vykęs Radviliškio kultūros centro salėje, šiais metais gausiai išsiplėtė ir perkeliamas į Radviliškio  Antaniškių parko estradą.

Skaityti daugiau...
 
Pirmą kartą Vingio parke - Didžiosios Joninės 2010 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Vilniuje, Vingio parke, birželio 23 d. susirinkusiųjų švęsti Jonines – trumpiausią metų naktį – laukia įspūdingas koncertas.

Specialią programą ruošia garsūs kompozitoriai, atlikėjai, scenografai, choreografai, šokėjai, kostiumų dizaineriai ir net 3D meistrai. Joninių tradicijoms išlaikyti suprojektuota įspūdinga scena su paparčio žiedais ir neišsenkamais ugnies šaltiniais. Senoms tradicijoms bus pasiūtas naujas rūbas, galintis pakerėti kiekvieną.
Vakaro programos pradžioje – grupės INCULTO dviejų dalių pasirodymas.

Skaityti daugiau...
 
Kviečia XV Pažaislio muzikos festivalis Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

XV Pažaislio muzikos festivalis skirtas 20-osioms Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metinėmsGegužės 30 - rugpjūčio 29 d. programa

PRADEDAMASIS KONCERTAS
Gegužės 30 d.,
sekmadienį, 19 val., Pažaislio vienuolyne
LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Skaityti daugiau...
 
Tarptautinis folkloro festivalis Neringoje - Tek saulužė ant maračių Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Paskutinįjį birželio savaitgalį 25 – 27 d. į Nidą visus suburs ir užburs jau tradiciniu tapęs Tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“ 2010.

Kaip ir kasmet festivalis atidarys didelę skrynią folkloro tradicijų ir negailėdamas saujomis žers liaudies išmintį, burtus, užburiančias legendas, dainas, šokius ir daug kitų įdomybių. Šių metų programos tema - kosmogoninio mito atspindžiai liaudies kūryboje.

Skaityti daugiau...
 
Trakų Pusiasalio pilyje Viduramžių šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Birželio 12-13 d. Trakų pusiasalio pilyje jau dvyliktą kartą susirinks senovės karybą ir gyvenimo būdą rekonstruojantys riteriai, pamirštų technologijų paslapties šydą praskleidę amatininkai.

Atvykę į renginį nebūsite vien stebėtojai - galėsite ir patys dalyvauti, semtis žinių, pramogauti, stebėti viduramžių pilies virtuvės patiekalų ruošimą bei jų paskanauti.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis