LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Kalėdos ir Naujieji metai su DELFINAIS - Jūrų muziejaus delfinariume Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kalėdos – šeimos šventė. Tai – tradicijų, paslaptingų, linksmų, keistų istorijų, įvykių metas. Kviečiame švęsti Kalėdas kartu, paslaptingo vandenų pasaulio delfinų šeimos karalystėje, kur šiais metais svečiuosis išradingieji Adamsai. Iš pažiūros keistai atrodanti, tačiau savo talentais ir humoru stebinanti šeima delfinariumą kalėdiniu laikotarpiu pavers svetingais Adamsų šeimos namais. 
 
 
 
Pagrindinis šios įdomios šeimynos uždavinys – pasirodymas Kalėdų seneliui. Tačiau kaip nutarti kas šeimoje svarbiausias? Kurio talentas didžiausias? Kaip atremti Trečiadienės išdaigas? Ir kaip sugauti kalėdinę dvasią? Kaip į savo žaidimus ir išdaigas įtraukti delfinus? Į šiuos klausimus kviečiame atsakyti kartu su išradinga ir savo talentais stebinančia Adamsų šeima.  
Skaityti daugiau...
 
Gruožio 3 d. Druskininkuose - Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. Gruodžio 3 d. (šeštadienį) 11.00 iki 18.0 val. Druskininkų pramogų aikštėje (Vilniaus al. 24)
DIDŽIOSIOS KALĖDŲ EGLĖS IR EGLUČIŲ PARKO ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ 
 
 
 
Teatralizuota lėlių misterija „Balta paslaptis“ visai šeimai ir iškilmingas KALĖDŲ PAŠTO atidarymas.
Skaityti daugiau...
 
Kalėdų eglutės įžiebimas Vilniuje 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 lapkričio 26 dieną, šeštadienio vakarą, Vilniaus Arkikatedros aikštėje, 19 val. įvyks vienas laukiamiausių, kalėdinio laikotarpio pradžią simbolizuojančių, renginių Lietuvoje – Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė.
 
 
 
Šios žiemos šventės vilniečiams ir sostinės svečiams bus įsimintinos – Vilnius paruošė daugybę šventinių renginių ir siurprizų, kurie tęsis net iki sausio 8 dienos. Šįmet į „Kalėdos sostinėje“ renginius sugrįžta visų ilgai lauktos 3D projekcijų pasaka, pirmą kartą veiks Kalėdinis dizaino skveras, o visų pamėgtas Kalėdų traukinukas važiuos neįprastu maršrutu. Kaip visada, pirmoji kalėdinius renginius atidarys bei šventinę nuotaiką Vilniuje paskelbs Kalėdų eglė. Jau lapkričio 26 visi bus pakviesti į pagrindinės miesto eglės įžiebimo šventę Katedros aikštėje.
Skaityti daugiau...
 
Trakai – Kalėdų Senelių sostinė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Viena gražiausių metų švenčių – Kalėdos – jau čia pat, nors kalendoriuje dar daug nenuplėštų lapelių. Tačiau Trakuose Kalėdos prasideda kur kas anksčiau, nei rodo kalendorius. Jas paskelbia tradicinis kalėdinis renginys „Trakai – Kalėdų Senelių sostinė“.
 
 

Šeštąjį kartą Kalėdų Senelių sostine tapę Trakai gruodžio 2 dieną taip įsuks į kalėdinių linksmybių maratoną, kad šventė finišuos tik kitąmet, per Tris karalius sausio 8-ąją.
„Šis tradicija tapęs renginių ciklas šeimoms, kurį pamėgo vietos gyventojai, svečiai iš visos šalies bei užsienio, bus spalvingas, šiltas, skatins dalintis gerumu ir pasijusti viena didele šeima. Kaip visada, lauks reto grožio Trakų eglė, gausūs kalėdiniai susitikimai ir puikios emocijos“, – sakė Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė.
Skaityti daugiau...
 
Gruodžio 3 d. Kalėdų eglutės įžiebimo šventė Klaipėdoje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 metų gruodžio 3-osios vakarą, Klaipėdoje nušvis pagrindinė miesto eglė, o miestas pradės jaukių Kalėdų laukimą. „Stebuklingos Kalėdos Klaipėdoje“, kurioje klaipėdiečių laukia ne vienas netikėtumas ar kitaip tariant – stebuklas. Kitokia Teatro aikštė, nuostabi kalėdinė žaliaskarė, mugė ir šventinis šurmulys kvies nuo gruodžio 3-osios iki pat naujųjų metų sutiktuvių.
 

Žiemos švenčių laukimui Klaipėdą įkvėps unikalus, tarptautinis Prancūzijos menininko projektas „I Love Klaipėda“, pristatantis stilizuotą, milžinišką sniego rutulį. Išskirtinė idėja bus įgyvendinta projekto mecenato – Klaipėdos pramonininkų asociacijos dėka. Šalia svarbiausio kalėdinio akcento įsikurs klaipėdiečių dovanota, gyva žaliaskarė.
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 26 d. Kalėdų eglutės įžiebimas Kaune Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 metų lapkričio 26 dieną, šeštadienį nuo 18:00 iki 20:00 val. vyks Kalėdų eglutės įžiebimo šventė.
 

Šiemet eglutės įžiebimo ceremonijoje savo pasirodymą surengs profesionali gatvės teatro trupė „La Compagnie des Quidams“ iš Prancūzijos. Pirmą kartą Kaune įspūdingą gatvės šou surengsianti kompanija pakvies žiūrovus kartu pasinerti į stebuklingą Kalėdų sapną, kurio pagrindiniai herojai – didžiuliai baltieji žirgai.

Vienas pagrindinių eglutės įžiebimo šventės dalyvių – Kalėdų senelis šiam svarbiam renginiui yra paruošęs nemažai staigmenų!
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis