LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Gruodžio 18-21 d. - Kalėdų mugė Kaune Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2014 m. gruodžio 18-21 dienomis prekybos ir laisvalaikio centre "Mega", parodų salėje, vyks Kalėdų mugė. Aplankyk didžiausią Kalėdų mugę Kaune ir išrink išskirtinę dovaną savo artimui ar bičiuliui.
 
 

Jau tradicine tapusi kasmetinė „Kalėdų mugė“ Kaune kviečia apsilankyti visus kauniečius, jų svečius, nes kiekvienas čia atras tai, ko ieškojo! Kalėdų mugės, kuri vyks gruodžio 18-21 dienomis PLC Mega parodų salėje (2 aukštas), organizatoriai UAB „Ekspozicijų centras“ parengė daug staigmenų, siurprizų, atrakcijų vaikams. 
Skaityti daugiau...
 
Klaipėdos lėlių teatre duris atvers Kalėdų Senelio namelis! Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Nuo gruodžio 1 d., kiekvieną žiemos savaitgalį 12 ir 14 val. Klaipėdos lėlių teatre duris atvers Kalėdų Senelio namelis!
Įkvėptas ramybės, gerų poelgių, atsakingo ruošimosi didžiosioms metų šventėms Kalėdų Senelis šių metų gruodį vėl įsikurs Klaipėdos lėlių teatre.
 

Turbūt ir dideliam, ir mažam įdomu, koks yra Kalėdų Senelio amžius, kokio dydžio batus ji avi, kokį saldumyną labiausiai mėgsta, kur jis gyvena ir ką veikia vasaros metu, kiek vaikų aplanko per metus ir kodėl elnio Eugenijaus nosis raudona... Į visus klausimus Kalėdų Senelis atsakys jį aplankiusiems Klaipėdos lėlių teatre.
Skaityti daugiau...
 
Joninės Kaune - Nemuno saloje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Birželio 23 d. 19 val., Kauno tautinės kultūros centras visus kviečia susirinkti į Joninių šventę, vyksiančią Nemuno saloje.
 
 
 
„Žengdami į šventę pro žolynais apipintus Rasos vartus prausimės, sveikinsime bendruomenę ir gamtą. Čia pinsime vainikus, kupoliausime, rinksime žoleles, nes tikėta, kad tą vakarą surinkti augalai įgyja ypatingų gydymo galių. Iš surinktos gėlių puokštės spėsime savo ateitį”, – teigė Joninių Nemuno saloje organizatoriai.
Skaityti daugiau...
 
Kalėdų mugė Panevėžyje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2014 m. gruodžio 12 - 14 dienomis, Cido arenoje vyks "Kalėdinė mugė"
 
 

UAB ,, Ekspozicijų centras'' kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais kviečia dalyvauti  ,,Kalėdinėje mugėje'' Panevėžyje, kuri vyks š.m. gruodžio 12 - 14 dienomis CIDO arenoje, Parko g. 12.
"Kalėdinė mugė" - tai puiki galimybė įmonėms, verslininkams, amatininkams, prekybininkams, tautodailininkams ir kitiems  dalyviams sudalyvauti aktyvioje Kalėdinio laikotarpio prekyboje, pristatyti savo kalėdinę produkciją bei paslaugas.
Skaityti daugiau...
 
Kaziuko mugėje dalyvaus 85 tradiciniai amatininkai Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Pirmąjį kovo savaitgalį vykstanti viena seniausių ir gražiausių Vilniaus miesto švenčių – Kaziuko mugė, išsiskiria ypatingai gyva atmosfera. Į mugę iš visos Lietuvos atvyksta tradiciniai amatininkai, kurie savo pagamintus tautinio paveldo gaminius ne tik parduoda, bet ir demonstruoja, populiarina, supažindina su tradicinio amato technologijomis. Visa tai yra puiki proga prisiminti savo šaknis ir tautos istoriją.

 Šiemet Kaziuko mugės metu tradiciniais gaminiais bei amatininkų dirbiniais bus prekiaujama tradicinių gaminių miestelyje, kuris įsikurs Gedimino prospekte nuo Katedros link Kudirkos aikštės. Mugėje prekiaus 85 tradiciniai amatininkai.

Skaityti daugiau...
 
Joninės Dieveniškėse Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Birželio 23 d. (ketvirtadienį) 21.00 val. lauksime Jūsų Dieveniškių pievoje prie Gaujos upės. Ilgiausios dienos – trumpiausios nakties šventėje pinsime vainikus, kupoliausime, bursime, ratelius suksime, dainas dainuosime, saulužę lydėsime, ąžuolą lankysime, paparčio žiedo ieškosime, vainikus plukdysime, per ugnį šokinėsime...

Šventės dalyvius ir svečius linksmins, svarbiausias kupolių apeigas padės atlikti  folkloro ansamblis „Kadagys“ (vadovė Irena Račiūnaitė).

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis