LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Paroda „Sveikatos dienos“: aktyviai besirūpinančių savo sveikata kasmet daugėja Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Įvairūs tyrimai rodo, kad susirgus ir perkant vaistus pagrindinis jų pasirinkimo kriterijus yra prekės ženklo žinomumas, visiškai priešingai yra renkantis sveikatinimo, sveikos gyvensenos prekes ir paslaugas. Šiemet septintus metus vyksianti paroda „Sveikatos dienos“ atskleidžia, kad natūralumas, gera asmeninė patirtis, individualus kontaktas lemia tai, ką ligų prevencijai renkasi gyventojai. 
 
 
 
Vasario 27 – kovo 1 dienomis Kauno futbolo manieže (Aukštaičių g. 51, Kaunas) vyks 7-oji sveikatinimo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“. Parodoje įvairias sveikatinimo, gydymo ir reabilitacijos bei natūralios medicinos naujoves pristatys apie 100 parodos dalyvių. Pernai parodą aplankė apie 22 tūkst. lankytojų, šiemet išplėtus aktualių seminarų ir renginių programą, tikimasi sulaukti apie 30 tūkst. savo sveikata besirūpinančių gyventojų. 
Skaityti daugiau...
 
Vasario 14 d. šventė - "Palangos stinta 2015" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Vasario 14 d. kasmetinėje šventėje visų laukia agurkais kvepianti stinta, tradicinės magaryčios žvejams ir svečiams, žvejiškos melodijos.
 
 

Visą dieną galima ne tik paragauti įvairiais būdais paruoštos stintos, bet ir sudalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą.
Kiekvienais metais šventę puošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje

Stintų šventės programa
Skaityti daugiau...
 
Tradicinės žirgų lenktynės - Sartai 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Tradicinės  žirgų lenktynės „Sartai 2015“, nepažeidžiant ilgamečių tradicijų, ir šiemet vyks pirmąjį antrojo mėnesio šeštadienį – vasario 7 dieną. Nors visus pasirengimo darbus šiam didžiule trauka garsėjančiam renginiui koordinuoja specialiai suburtas organizacinis komitetas, tačiau bene didžiausias veiklos krūvis tenka varžybų šeimininkams.
 
 

„Žirgų lenktynės Dusetose rengiamos jau daugiau nei du šimtmečiai, o organizuotai jos vyksta nuo 1905 metų, – sako Zarasų rajono savivaldybės meras Arvydas Steponavičius. – Ilgametė patirtis ir šventės organizatorių entuziazmas leidžia patikinti, jog mums tekusius pasirengimo didžiajai žiemos sporto šventei darbus atliksime laiku ir kokybiškai, o kiekvieną atvykusįjį į tradicinį mūsų kraštą garsinantį renginį pasitiksime kaip ilgai lauktą ir brangų svečią“.  
Skaityti daugiau...
 
Vasario 19-22 d. vyks tarptautinė Vilniaus knygų mugė 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. vasario 19 - 22 dienomis vyks tarptautinė "Vilniaus knygų mugė 2015"


NENUŠAUNAMAS ŽANRAS: DETEKTYVAS

16-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę 2015 metais užkariauja detektyvas. Šio žanro niekas nepajėgia nušauti jau daugiau nei pusantro šimto metų: Edgaras Allanas Poe, Arthuras Conanas Doyle'is ir Agatha Christie - tik keli vardai, į savo tekstų spąstus įvilioję milijonus skaitytojų visame pasaulyje.
  Pati mugės tema duoda galimybę kalbėti apie detektyvą kaip literatūros žanrą (mugės metu kviesime diskutuoti apie tai, kodėl verta skaityti detektyvus, ir kaip šis, atrodytų, populiariosios literatūros žanras prisideda prie literatūrinio pasakojimo formavimosi tradicijos). 
Skaityti daugiau...
 
Vasario 14 d. - Užgavėnių šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Žiema žiema, šmurkšt iš kiemo! 
 
 

Vasario 14 d., šeštadienį, atvykite į „Užgavėnių sostinę“ – Lietuvos liaudies buities muziejų! Triukšmingai šokant, trypiant žiemą vysime su ansambliais ir kapelomis. Kad būtų jėgų – sočiai prisivalgysim. Čia veiklos užteks tiek mažiems, tiek dideliems! Sakoma, jog per Užgavėnes negalima dirbti – kitaip nelaimės užpuls.
Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR '2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m.  sausio 23 - 25 dienomis pirmą kartą vyks 3-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda "Adventur 2015"
 
 
 
ADVENTUR - vienintelė  tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio  paroda Lietuvoje, orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Vienoje vietoje bus galima susipažinti su Lietuvos ir užsienio turizmo ir poilsio galimybėmis, paragauti įvairių pasaulio šalių virtuvės patiekalų, patirti emociją "Noriu keliauti čia ir dabar!".
 
Trijų dienų nuotaikingas mini turas ADVENTUR visus kvies aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis, pasiūlys idėjų, kaip keliauti su šeima, bendradarbiais, kaip užsienyje rengti šventes, išmokys atsakingai rinktis, planuoti ir organizuoti savo išvykas, siūlys išmėginti aktyvias pramogas, pristatys didžiausius Lietuvos muzikos festivalius ir kvies įsigyti keliones pigiau. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis