LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Vasario 14 d. šventė - "Palangos stinta 2015" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Vasario 14 d. kasmetinėje šventėje visų laukia agurkais kvepianti stinta, tradicinės magaryčios žvejams ir svečiams, žvejiškos melodijos.
 
 

Visą dieną galima ne tik paragauti įvairiais būdais paruoštos stintos, bet ir sudalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą.
Kiekvienais metais šventę puošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje

Stintų šventės programa
Skaityti daugiau...
 
Tradicinės žirgų lenktynės - Sartai 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Tradicinės  žirgų lenktynės „Sartai 2015“, nepažeidžiant ilgamečių tradicijų, ir šiemet vyks pirmąjį antrojo mėnesio šeštadienį – vasario 7 dieną. Nors visus pasirengimo darbus šiam didžiule trauka garsėjančiam renginiui koordinuoja specialiai suburtas organizacinis komitetas, tačiau bene didžiausias veiklos krūvis tenka varžybų šeimininkams.
 
 

„Žirgų lenktynės Dusetose rengiamos jau daugiau nei du šimtmečiai, o organizuotai jos vyksta nuo 1905 metų, – sako Zarasų rajono savivaldybės meras Arvydas Steponavičius. – Ilgametė patirtis ir šventės organizatorių entuziazmas leidžia patikinti, jog mums tekusius pasirengimo didžiajai žiemos sporto šventei darbus atliksime laiku ir kokybiškai, o kiekvieną atvykusįjį į tradicinį mūsų kraštą garsinantį renginį pasitiksime kaip ilgai lauktą ir brangų svečią“.  
Skaityti daugiau...
 
Naujųjų 2015 metų sutikimas - restorane Miesto sodas Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Naujuosius 2015 metus sutikime romantiškoje Laivės alėjos ir Muzikinio sodelio apsuptyje
 

Šventinę programą Jums dovanos grupė "AD LIBITUM"

Žavingos saksofono melodijos ir retro stiliaus dainos sukurs Jums nepakartojamą šventinę nuotaiką.
Įvairių žanrų muzika kvies Jus į šokių aikštelę.
Skaityti daugiau...
 
Vasario 14 d. - Užgavėnių šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Žiema žiema, šmurkšt iš kiemo! 
 
 

Vasario 14 d., šeštadienį, atvykite į „Užgavėnių sostinę“ – Lietuvos liaudies buities muziejų! Triukšmingai šokant, trypiant žiemą vysime su ansambliais ir kapelomis. Kad būtų jėgų – sočiai prisivalgysim. Čia veiklos užteks tiek mažiems, tiek dideliems! Sakoma, jog per Užgavėnes negalima dirbti – kitaip nelaimės užpuls.
Skaityti daugiau...
 
Tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR '2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m.  sausio 23 - 25 dienomis pirmą kartą vyks 3-oji tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda "Adventur 2015"
 
 
 
ADVENTUR - vienintelė  tarptautinė turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio  paroda Lietuvoje, orientuota į turizmo paslaugų ir aktyvios gyvensenos skatinimą. Vienoje vietoje bus galima susipažinti su Lietuvos ir užsienio turizmo ir poilsio galimybėmis, paragauti įvairių pasaulio šalių virtuvės patiekalų, patirti emociją "Noriu keliauti čia ir dabar!".
 
Trijų dienų nuotaikingas mini turas ADVENTUR visus kvies aplankyti dar nepažintus Lietuvos kampelius, egzotines pasaulio šalis, pasiūlys idėjų, kaip keliauti su šeima, bendradarbiais, kaip užsienyje rengti šventes, išmokys atsakingai rinktis, planuoti ir organizuoti savo išvykas, siūlys išmėginti aktyvias pramogas, pristatys didžiausius Lietuvos muzikos festivalius ir kvies įsigyti keliones pigiau. 
Skaityti daugiau...
 
Kviečiame sutikti Naujuosius Ožkos metus prie jūros! Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kviečiame sutikti Naujuosius ožkos metus ir palydėti senuosius Palangoje, prie jūros, kartu su SPA "Amber Palace" ir Sveikatos centru "Energetikas"
 
 
Jūsų laukia šauni vakaro programa:
 
* Šventinė vakarienė su taure putojančio vyno;
* Koncertuos grupė "Uostamiesčio muzikantai" ir Klaipėdos muzikinio teatro solistė Giedrė Zeicaitė;
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis