LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Trakų salos pilyje jubiliejinis renginys – 10-oji „Naktis muziejuje“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Gegužės 15 d., penktadienį, 19 val. Trakų salos pilyje prasideda jubiliejinis renginys – 10-oji „Naktis muziejuje“. Po varginančių savaitės darbų ar įtemptų studijų, paėmę už rankos šeimos narius, paraginę draugus ir kaimynus, penktadienio pavakare atvykite pasilinksminti į Trakų salos pilį. Renginį organizuoja Trakų istorijos muziejus.
 
 
Lietuva, savo istoriją skaičiuojanti jau antrą tūkstantmetį, daugel amžių išsilaikiusi didinga valstybė. Strategiškai patraukli šalis buvo įvairių tautų ir valstybių interesų sritis. Trakai taip pat garsėja savo audringa praeitimi bei gražia šiandiena.
Skaityti daugiau...
 
Palangos vasaros sezono atidarymo šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 metų gegužės 15-17 dienomis visus kviečiame į Palangos vasaros sezono atidarymo šventę.
 
 
 
Tris dienas trunkanti šventė kaip ir kasmet žada daugybę koncertų bei parodų ir kviečia į tradicinį kermošių „Palangos Juzė“, parodų pristatymus, šventės atidarymo ceremoniją, Palangos meno kolektyvų koncertus.
PROGRAMA:
Skaityti daugiau...
 
Ekologija NT rinkoje jau ne atsitiktinumas ir ne pasikartojimas, tai – tendencija Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šiemet 22-tą kartą organizuojamoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ toliau tęsiama ekologijos tema. Kasmet augantis tai propaguojančių parodos dalyvių skaičius skelbia žinią, kad aplinkai draugiški sprendimai jau gana plačiai naudojami Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje.
 
 

Balandžio 9-12 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto (Aušros g. 42) ir futbolo (Aukštaičių g. 51) maniežuose, vyksiančioje 22-ojoje specializuotoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ rinkos naujienas pristatys beveik pustrečio šimto įmonių. Paroda „Namų pasaulis“ yra viena lankomiausių parodų Kaune, sulaukianti per 30 tūkst. lankytojų. 
Skaityti daugiau...
 
Medžioklės, žūklės ir aktyvaus laisvalaikio paroda HUNTING HORN SHOW 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. gegužės 15 - 17 dienomis Lietuvoje vyks tarptautinė medžioklės, žūklės ir aktyvaus laisvalaikio paroda „HUNTING HORN SHOW 2015“.
 
 

Parodos metu numatomi išskirtiniai produkcijos ir paslaugų pristatymai, seminarai, mokymai, konferencijos. Bus vykdoma plati kultūrinė-pažintinė programa.
 Parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatys verslininkai iš įvairių pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos, Čekijos, Slovakijos, Lenkijos, Bulgarijos, Italijos, Turkijos, PAR, Namibijos ir kitų šalių.
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 16-19 d. vyks Tarptautinė statybų verslo paroda Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. balandžio 16 - 19 d. vyks XXIII-oji Tarptautinė statybų verslo paroda
ATSAKINGUMO LINK!
 
 
Tai didžiausia Vakarų Lietuvos regione rengiama paroda. Renginys skirtas Vakarų Lietuvos regiono lankytojams bei svečiams supažindinti su naujausiomis statybų verslo bei būsto įrengimo aktualijomis. Paroda „Individuali statyba“ vyks jau 23-ajį  kartą. 
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 10-12 d. vyks paroda "PELENĖ 2015" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. balandžio 10 -12 dienomis vyks 22-oji tarptautinė grožio industrijos paroda "PELENĖ 2015"
 
 

ŽŪTBŪT GRAŽI! Toks moto 2015 m. balandžio 10-12 dienomis lydės didžiausią Baltijos šalyse grožio industrijos parodą „PELENĖ 2015“. 
 
Parodoje dalyvaus per 250 įmonių iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų – po ilgos pertraukos į parodą sugrįžusios bendrovės „Kristiana“, „Davines“, „Sothys“, ir daugelis kitų. Kiekvienas parodos dalyvis ruošia išskirtinę naujausių produktų paletę, ypatingus pasiūlymus specialistams ir vartotojams, gyvą ir įdomų produktų demonstravimą savo stenduose.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 28 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis