LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Kalėdų mugė Panevėžyje Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2014 m. gruodžio 12 - 14 dienomis, Cido arenoje vyks "Kalėdinė mugė"
 
 

UAB ,, Ekspozicijų centras'' kartu su Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais kviečia dalyvauti  ,,Kalėdinėje mugėje'' Panevėžyje, kuri vyks š.m. gruodžio 12 - 14 dienomis CIDO arenoje, Parko g. 12.
"Kalėdinė mugė" - tai puiki galimybė įmonėms, verslininkams, amatininkams, prekybininkams, tautodailininkams ir kitiems  dalyviams sudalyvauti aktyvioje Kalėdinio laikotarpio prekyboje, pristatyti savo kalėdinę produkciją bei paslaugas.
Skaityti daugiau...
 
Kaziuko mugėje dalyvaus 85 tradiciniai amatininkai Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Pirmąjį kovo savaitgalį vykstanti viena seniausių ir gražiausių Vilniaus miesto švenčių – Kaziuko mugė, išsiskiria ypatingai gyva atmosfera. Į mugę iš visos Lietuvos atvyksta tradiciniai amatininkai, kurie savo pagamintus tautinio paveldo gaminius ne tik parduoda, bet ir demonstruoja, populiarina, supažindina su tradicinio amato technologijomis. Visa tai yra puiki proga prisiminti savo šaknis ir tautos istoriją.

 Šiemet Kaziuko mugės metu tradiciniais gaminiais bei amatininkų dirbiniais bus prekiaujama tradicinių gaminių miestelyje, kuris įsikurs Gedimino prospekte nuo Katedros link Kudirkos aikštės. Mugėje prekiaus 85 tradiciniai amatininkai.

Skaityti daugiau...
 
Klaipėdos lėlių teatre duris atvers Kalėdų Senelio namelis! Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Nuo gruodžio 1 d., kiekvieną žiemos savaitgalį 12 ir 14 val. Klaipėdos lėlių teatre duris atvers Kalėdų Senelio namelis!
Įkvėptas ramybės, gerų poelgių, atsakingo ruošimosi didžiosioms metų šventėms Kalėdų Senelis šių metų gruodį vėl įsikurs Klaipėdos lėlių teatre.
 

Turbūt ir dideliam, ir mažam įdomu, koks yra Kalėdų Senelio amžius, kokio dydžio batus ji avi, kokį saldumyną labiausiai mėgsta, kur jis gyvena ir ką veikia vasaros metu, kiek vaikų aplanko per metus ir kodėl elnio Eugenijaus nosis raudona... Į visus klausimus Kalėdų Senelis atsakys jį aplankiusiems Klaipėdos lėlių teatre.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis