LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
19-asis Vilniaus festivalis suburs žvaigždes iš įvairiausių geografinių platumų Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. birželio 1 - 21 dienomis vyks "Vilniaus festivalis 2015"
 
 
Į Vilnių šviesos greičiu jau skrieja vieno reikšmingiausių mūsų šalies muzikos renginių – Vilniaus festivalio – dalyvių rengiamų programų garsai. Šiemet festivalis numatytas surengti birželio 1–21 dienomis, jame turėtų nuskambėti septynios programos, o svečiai atvyks iš įvairiausių šalių – nuo kaimyninės Latvijos, iki tolimosios Kinijos.
  Devynioliktą kartą rengiamas Vilniaus festivalis tęsia tradicijas ir pristato žymių Lietuvos ir užsienio atlikėjų interpretuojamų simfoninių bei kamerinių veikalų, džiazo ir baroko programas, šiuolaikinio Lietuvos kompozitoriaus premjerą, bendradarbiauja su kitais Europos festivaliais. 
Skaityti daugiau...
 
Neringos vasaros sezono atidarymas - Benai, plaukiam į Nidą!" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. gegužės 29-30 dienomis Nidą sudrebins 21-oji kasmetinė vasaros sezono atidarymo šventė „Benai, plaukiam į Nidą!“. Šiemet jos organizavimu rūpinasi „Zuzi entertainment“ kompanija, kuri šiuo metu intensyviai pasinėrusi į organizavimo darbus, kad gegužės pabaigoje vyksianti šventė būtų geriausias vasaros įvykis!
 
 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet LRT transliuojamame renginyje pasirodys garsiausi Lietuvos pop scenos atlikėjai, kurie kartu su „Vilniaus Sinfonietta“ ir LRT ritmo grupe  naujomis ir hitais tapusiomis dainomis griausmingai ir užtikrintai paskelbs vasaros sezono pradžią.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 20-22 d. kviečia paroda BALTECHNIKA '2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015m. gegužės 20-22 dienomis vyks 23-oji tarptautinė inžinerinės pramonės paroda "BALTTECHNIKA 2015"

 
Parodos temos: pramonės įranga ir medžiagos, pramoniniai robotai, robotizuoti įrenginiai, elektronika, elektrotechnika, automatika, suvirinimo technologijos bei medžiagos, paviršiaus apdorojimo technika, metalo apdirbimo įrenginiai ir medžiagos, staklės, energijos taupymas, įrankiai, vamzdynai ir kita.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 28-31 d. Druskininkuose vyks kurorto šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 metų gegužės 28-31 dienomis Druskininkuose vyks kurorto šventė "Druskininkai grasiai"
 
 

PROGRAMA:
Gegužės 28 d., ketvirtadienis
18.00 val. M.K. Čiurlionio vaikaičio pianisto Roko Zubovo koncertas – rečitalis, skirtas M.K. Čiurlionio gimimo 140-osioms metinėms „Jaučiuosi puikiai ...skambindamas įvairias Druskininkų kompozicijas..." (Druskininkų miesto muziejus)

Gegužės 29 d., penktadienis
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 22–24 d. - KAUNO HANZA DIENOS 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. Gegužės 22–24 dienomis Kaune vyks tradicinė šventė "KAUNO HANZOS DIENOS 2015" sukviesiančios į miesto senamiestį ir centrą gausybę įvairaus amžiaus miestiečių ir miesto svečių.
 
 
PROGRAMA: 
ROTUŠĖS AIKŠTĖ
Meninė instaliacija, skirta „Kauno Hanzos dienoms 2015“.
Skaityti daugiau...
 
Trakų salos pilyje jubiliejinis renginys – 10-oji „Naktis muziejuje“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Gegužės 15 d., penktadienį, 19 val. Trakų salos pilyje prasideda jubiliejinis renginys – 10-oji „Naktis muziejuje“. Po varginančių savaitės darbų ar įtemptų studijų, paėmę už rankos šeimos narius, paraginę draugus ir kaimynus, penktadienio pavakare atvykite pasilinksminti į Trakų salos pilį. Renginį organizuoja Trakų istorijos muziejus.
 
 
Lietuva, savo istoriją skaičiuojanti jau antrą tūkstantmetį, daugel amžių išsilaikiusi didinga valstybė. Strategiškai patraukli šalis buvo įvairių tautų ir valstybių interesų sritis. Trakai taip pat garsėja savo audringa praeitimi bei gražia šiandiena.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 26 27 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis