LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Balandžio 16-19 d. vyks Tarptautinė statybų verslo paroda Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. balandžio 16 - 19 d. vyks XXIII-oji Tarptautinė statybų verslo paroda
ATSAKINGUMO LINK!
 
 
Tai didžiausia Vakarų Lietuvos regione rengiama paroda. Renginys skirtas Vakarų Lietuvos regiono lankytojams bei svečiams supažindinti su naujausiomis statybų verslo bei būsto įrengimo aktualijomis. Paroda „Individuali statyba“ vyks jau 23-ajį  kartą. 
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 10-12 d. vyks paroda "PELENĖ 2015" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. balandžio 10 -12 dienomis vyks 22-oji tarptautinė grožio industrijos paroda "PELENĖ 2015"
 
 

ŽŪTBŪT GRAŽI! Toks moto 2015 m. balandžio 10-12 dienomis lydės didžiausią Baltijos šalyse grožio industrijos parodą „PELENĖ 2015“. 
 
Parodoje dalyvaus per 250 įmonių iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų – po ilgos pertraukos į parodą sugrįžusios bendrovės „Kristiana“, „Davines“, „Sothys“, ir daugelis kitų. Kiekvienas parodos dalyvis ruošia išskirtinę naujausių produktų paletę, ypatingus pasiūlymus specialistams ir vartotojams, gyvą ir įdomų produktų demonstravimą savo stenduose.
Skaityti daugiau...
 
Vasario 19-22 d. vyks tarptautinė Vilniaus knygų mugė 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. vasario 19 - 22 dienomis vyks tarptautinė "Vilniaus knygų mugė 2015"


NENUŠAUNAMAS ŽANRAS: DETEKTYVAS

16-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę 2015 metais užkariauja detektyvas. Šio žanro niekas nepajėgia nušauti jau daugiau nei pusantro šimto metų: Edgaras Allanas Poe, Arthuras Conanas Doyle'is ir Agatha Christie - tik keli vardai, į savo tekstų spąstus įvilioję milijonus skaitytojų visame pasaulyje.
  Pati mugės tema duoda galimybę kalbėti apie detektyvą kaip literatūros žanrą (mugės metu kviesime diskutuoti apie tai, kodėl verta skaityti detektyvus, ir kaip šis, atrodytų, populiariosios literatūros žanras prisideda prie literatūrinio pasakojimo formavimosi tradicijos). 
Skaityti daugiau...
 
Ekologija NT rinkoje jau ne atsitiktinumas ir ne pasikartojimas, tai – tendencija Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šiemet 22-tą kartą organizuojamoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ toliau tęsiama ekologijos tema. Kasmet augantis tai propaguojančių parodos dalyvių skaičius skelbia žinią, kad aplinkai draugiški sprendimai jau gana plačiai naudojami Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje.
 
 

Balandžio 9-12 dienomis Kaune, Lietuvos sporto universiteto (Aušros g. 42) ir futbolo (Aukštaičių g. 51) maniežuose, vyksiančioje 22-ojoje specializuotoje statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų parodoje „Namų pasaulis“ rinkos naujienas pristatys beveik pustrečio šimto įmonių. Paroda „Namų pasaulis“ yra viena lankomiausių parodų Kaune, sulaukianti per 30 tūkst. lankytojų. 
Skaityti daugiau...
 
Paroda „Sveikatos dienos“: aktyviai besirūpinančių savo sveikata kasmet daugėja Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Įvairūs tyrimai rodo, kad susirgus ir perkant vaistus pagrindinis jų pasirinkimo kriterijus yra prekės ženklo žinomumas, visiškai priešingai yra renkantis sveikatinimo, sveikos gyvensenos prekes ir paslaugas. Šiemet septintus metus vyksianti paroda „Sveikatos dienos“ atskleidžia, kad natūralumas, gera asmeninė patirtis, individualus kontaktas lemia tai, ką ligų prevencijai renkasi gyventojai. 
 
 
 
Vasario 27 – kovo 1 dienomis Kauno futbolo manieže (Aukštaičių g. 51, Kaunas) vyks 7-oji sveikatinimo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“. Parodoje įvairias sveikatinimo, gydymo ir reabilitacijos bei natūralios medicinos naujoves pristatys apie 100 parodos dalyvių. Pernai parodą aplankė apie 22 tūkst. lankytojų, šiemet išplėtus aktualių seminarų ir renginių programą, tikimasi sulaukti apie 30 tūkst. savo sveikata besirūpinančių gyventojų. 
Skaityti daugiau...
 
Vasario 14 d. šventė - "Palangos stinta 2015" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Vasario 14 d. kasmetinėje šventėje visų laukia agurkais kvepianti stinta, tradicinės magaryčios žvejams ir svečiams, žvejiškos melodijos.
 
 

Visą dieną galima ne tik paragauti įvairiais būdais paruoštos stintos, bet ir sudalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą.
Kiekvienais metais šventę puošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje

Stintų šventės programa
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis