LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Neringos vasaros sezono atidarymas - Benai, plaukiam į Nidą!" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. gegužės 29-30 dienomis Nidą sudrebins 21-oji kasmetinė vasaros sezono atidarymo šventė „Benai, plaukiam į Nidą!“. Šiemet jos organizavimu rūpinasi „Zuzi entertainment“ kompanija, kuri šiuo metu intensyviai pasinėrusi į organizavimo darbus, kad gegužės pabaigoje vyksianti šventė būtų geriausias vasaros įvykis!
 
 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet LRT transliuojamame renginyje pasirodys garsiausi Lietuvos pop scenos atlikėjai, kurie kartu su „Vilniaus Sinfonietta“ ir LRT ritmo grupe  naujomis ir hitais tapusiomis dainomis griausmingai ir užtikrintai paskelbs vasaros sezono pradžią.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 20-22 d. kviečia paroda BALTECHNIKA '2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015m. gegužės 20-22 dienomis vyks 23-oji tarptautinė inžinerinės pramonės paroda "BALTTECHNIKA 2015"

 
Parodos temos: pramonės įranga ir medžiagos, pramoniniai robotai, robotizuoti įrenginiai, elektronika, elektrotechnika, automatika, suvirinimo technologijos bei medžiagos, paviršiaus apdorojimo technika, metalo apdirbimo įrenginiai ir medžiagos, staklės, energijos taupymas, įrankiai, vamzdynai ir kita.
Skaityti daugiau...
 
Medžioklės, žūklės ir aktyvaus laisvalaikio paroda HUNTING HORN SHOW 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. gegužės 15 - 17 dienomis Lietuvoje vyks tarptautinė medžioklės, žūklės ir aktyvaus laisvalaikio paroda „HUNTING HORN SHOW 2015“.
 
 

Parodos metu numatomi išskirtiniai produkcijos ir paslaugų pristatymai, seminarai, mokymai, konferencijos. Bus vykdoma plati kultūrinė-pažintinė programa.
 Parodoje savo produkciją ir paslaugas pristatys verslininkai iš įvairių pasaulio šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Suomijos, Švedijos, Vokietijos, Čekijos, Slovakijos, Lenkijos, Bulgarijos, Italijos, Turkijos, PAR, Namibijos ir kitų šalių.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 22–24 d. - KAUNO HANZA DIENOS 2015 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 m. Gegužės 22–24 dienomis Kaune vyks tradicinė šventė "KAUNO HANZOS DIENOS 2015" sukviesiančios į miesto senamiestį ir centrą gausybę įvairaus amžiaus miestiečių ir miesto svečių.
 
 
PROGRAMA: 
ROTUŠĖS AIKŠTĖ
Meninė instaliacija, skirta „Kauno Hanzos dienoms 2015“.
Skaityti daugiau...
 
Trakų salos pilyje jubiliejinis renginys – 10-oji „Naktis muziejuje“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Gegužės 15 d., penktadienį, 19 val. Trakų salos pilyje prasideda jubiliejinis renginys – 10-oji „Naktis muziejuje“. Po varginančių savaitės darbų ar įtemptų studijų, paėmę už rankos šeimos narius, paraginę draugus ir kaimynus, penktadienio pavakare atvykite pasilinksminti į Trakų salos pilį. Renginį organizuoja Trakų istorijos muziejus.
 
 
Lietuva, savo istoriją skaičiuojanti jau antrą tūkstantmetį, daugel amžių išsilaikiusi didinga valstybė. Strategiškai patraukli šalis buvo įvairių tautų ir valstybių interesų sritis. Trakai taip pat garsėja savo audringa praeitimi bei gražia šiandiena.
Skaityti daugiau...
 
Palangos vasaros sezono atidarymo šventė Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2015 metų gegužės 15-17 dienomis visus kviečiame į Palangos vasaros sezono atidarymo šventę.
 
 
 
Tris dienas trunkanti šventė kaip ir kasmet žada daugybę koncertų bei parodų ir kviečia į tradicinį kermošių „Palangos Juzė“, parodų pristatymus, šventės atidarymo ceremoniją, Palangos meno kolektyvų koncertus.
PROGRAMA:
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 23 24 25 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis