LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Rugsėjo 29-spalio 1 d. vyks paroda Baltic Fashion&Textile Vilnius 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. rugsėjo mėn. 29 – spalio mėn. 1 dienomis vyks 25-oji tarptautinė specializuota tekstilės, drabužių, odos gaminių ir inovacijų paroda „Baltic Fashion&Textile Vilnius”- viena didžiausių tokio pobūdžio parodų Rytų Europos regione. 400 dalyvių iš 25 pasaulio šalių kvies lankytojus susipažinti su mados prekinių ženklų naujienomis, gauti naujausią  informaciją apie aprangos ir tekstilės sektoriaus žaliavas, medžiagas ir technologijas  iš viso pasaulio. Be Lietuvos įmonių, dideliuose nacionaliniuose pavilionuose parodoje prisistatys ir Kinijos, Ukrainos, Italijos, Portugalijos, Lenkijos bei Taivanio aprangos bei tekstilės gamintojai.
 
 
 
Parodos sektoriai:
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 24-25 d. vyks Vilniaus sporto festivalis 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Tai vienas didžiausių sporto renginių Vilniuje, skirtas sporto kultūrai plėtoti, kuris vyksta Lietuvos parodų centre ,,Litexpo”. Šiais metais bus organizuojamas  5-ąjį kartą. 2015 metais festivalyje dalyvavo 200 sporto mugės ir parodos dalyvių, 1000 (sportininkų), virš - 12 000 lankytojų.
 
 
 
Vilniaus sporto festivalis 2016 šiemet apjungia jau tradiciniais tapusius renginius: Vilniaus sporto mugę, sporto prekių ir įrangos parodą, ,,Savickas Classic” turnyrą, Vilniaus sporto ir sveikatingumo konferenciją ir kitus renginius. Vilniaus sporto mugėje lankytojams bus įrengtos interaktyvios sporto ir aktyvaus laisvalaikio zonos, vyks sporto klubų, būrelių paroda, taip pat bus pristatomos parodomosios – mokomosios sporto klubų programos, organizuojami atviri turnyrai, daugybė esančių sostinėje būrelių kvies naujus narius, suteiks lankytojams nuolaidas.
Skaityti daugiau...
 
Kauno autodienos 2016: naujausių automobilių lenktynės dėl vairuotojų dėmesio Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kas dvejus metus vykstanti paroda „Kauno autodienos“ vėl kviečia į Kauno „Žalgirio“ areną. Automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų bendrovės tradiciškai pristatys geriausius savo produktus. Lankytojų laukia naujų modelių premjeros, retų istorinių ir perdirbtų automobilių pasirodymai.
 
 

Nuo 1998 metų savo istoriją skaičiuojanti paroda šiemet didžiausia per visą savo gyvavimo istoriją. Rugsėjo 16-18 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje automobilių gerbėjų laukia įspūdinga, daugiau nei 120 automobilių ekspozicija. Visi jie į Kaune esančią Nemuno salą suvažiuos iš Lietuvoje veikiančių automobilių gamintojų salonų, privačias automobilių kolekcijas saugančių garažų ir servisų, kuriuose auksarankių dėka gimė netikėti perdirbiniai.
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 16-18 d. vyks paroda - Kauno automobilių dienos '2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Specializuota naujų automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų paroda „Kauno autodienos 2016”- DIDŽIAUSIA AUTOMOBILIŲ ŠVENTĖ LIETUVOJE! Paroda vyks rugsėjo 16-18 dienomis, „Žalgirio“ arenoje, Kaune. 

 
Parodos metu bus pristatytos aktualiausios rinkos naujienos, pažangūs technologiniai sprendimai, suteikiama galimybė pasitarti su kvalifikuotais specialistais ir testuoti naujausius automobilius bandomųjų važiavimų metu, kurie vyks „Žalgirio“ arenos teritorijoje. Parodos renginiuose bus siekiama, kad vairuotojai ne tik pajustų vairavimo komfortą, bet kartu gautų būtinų žinių, taptų atsakingesniais eismo dalyviais.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 7–9 d. - paroda "Rinkis prekę lietuvišką 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. Spalio 7–9 dienomis „Žalgirio“ arenoje vyks 8–oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su esamais ir potencialiais klientais vieta. UAB „Ekspozicijų centras“, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija kviečia apsilankyti Lietuvos gamintojų parodoje. 
Parodos organizatoriai šiais metais I–ąjį kartą kartu su paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“ rengia ekspoziciją MADOS PASAŽAS – nauji lietuviškų prekių ženklai. 
Šiais metais parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ savo naujausią produkciją Lietuvos ir užsienio lankytojams pristatys net 220 gamintojų
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 9-11 d. vyks atsinaujinusi Kauno mugė – Ruduo 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Rugsėjo 9 - 11 dienomis Senamiestyje ir visoje Laisvės alėjoje šurmuliuos „Kauno mugė – Ruduo 2016“. 
 
 

 Kviečiame dalyvauti menininkus, liaudies meistrus, tautodailininkus, amatininkus, kulinarinio paveldo atstovus ir ūkininkus prekiauti etninio paveldo gaminiais, maisto produktais ir kitais tradiciniais nemasinės gamybos gaminiais ir dirbiniais, pagamintais naudojant rankų darbą iš tradicinių žaliavų.
 Kviečiame rengti tradicinių amatų demonstravimą, kūrybines dirbtuves, pristatymus, mokymus. (aitvarų darymas, gaminių iš popieriaus, molio lipdymo, žiedimo, piešimo, tapybos, ir kt.)
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis