LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Balandžio 14-17 d. vyks paroda "Mano sodas 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. balandžio 14 - 17 dienomis vyks sodo aplinkos puoselėjimo ir praktinių idėjų mugė "Mano Sodas 2016"
 
 
Sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijos bei naujovės kiekvienam tikrai mylinčiam sodą ir norinčiam jį pražydinti naujomis spalvomis. Šeštą kartą organizuojamas renginys skirtas ne tik specialistui - sodininkui, bet ir floristui, sveikos ir žalios aplinkos entuziastui. 
Skaityti daugiau...
 
Kovo 31 - balandžio 2 d. vyks paroda AgroBalt 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. kovo 31 - balandžio 2 dienomis vyks reikšmingiausia ir didžiausia Baltijos regione tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt 2016 "
 
 

21-oje parodoje „AgroBalt“ – sveikas ir saugus maistas, agroverslo galimybės, aktyvus pažintinis turizmas, žemės ūkio ir maisto pramonės įranga bei technologijos, bioenergetika, veislinė gyvulininkystė, žemės ūkio technika.
Skaityti daugiau...
 
Paroda „Namų pasaulis“ išsikelia į naujus namus Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Šiandien daugelio jau nestebina vejos pjovimo robotai ar išmaniuoju telefonu valdoma namų apsaugos sistema. Tačiau ar įsivaizduojate išmanią namų atrakinimo sistemą, kuri leis paštininkui palikti jums skirtą siuntą net tuomet, kai jūsų nebus namuose? 

 
Tai yra mūsų namų ateitis, kuri bus pristatyta šiemet jau 23-ąjį kartą organizuojamoje specializuotoje statybos, interjero, apdailos medžiagų ir baldų parodoje „Namų pasaulis 2016“. Kasmet stipriai auganti paroda šiais metais keliasi į naują vietą – kovo 17-20 dienomis ji šurmuliuos Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur užims didžiausią plotą per visą savo gyvavimo istoriją. 
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 8-10 d. vyks paroda "Pelenė 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. balandžio 8 - 10 dienomis vyks 23-oji tarptautinė grožio industrijos paroda "PELENĖ 2016"
 
 
 
Dar didesnė, dar įspūdingesnė, rekordiškai išaugusi 23-oji tarptautinė grožio paroda PELENĖ 2016. Tik čia renkasi visi grožio srities profesionalai. Tik čia pasaulinės grožio naujienos ir tendencijos, garsūs grožio meistrai ir profesionalai, įspūdinga juvelyrikos ekspozicija.

Daugiau kaip 250 pasaulines grožio naujienas pristatančių įmonių iš Lietuvos ir užsienio. 
Skaityti daugiau...
 
Kovo 31-balandžio 2 d. paroda "Ką pasėsi.. 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. kovo 31 – balandžio 2 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyks dvidešimt pirmoji tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi... 2016“.
 
 
 
Tuo pačiu metu Žalgirio arenoje vyks Tarptautinė žemės ūkio ir maisto pramonės paroda „AgroBalt 2016“. Tarp abiejų parodų kursuos nemokami autobusai.

Parodos „Ką pasėsi... 2016“ temos:
 žemės ūkio technika;
 statybos technika ir įranga;
Skaityti daugiau...
 
Kovo 18-20 d. vyks paroda "Sveikata 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. kovo 18 - 20 d dienomis vyks tradicinės ir netradicinės medicinos bei sveikos gyvensenos paroda "Sveikata 2016"

  
Parodos šūkis. Teisingu ritmu! Tai - renginys, skatinantis plėsti ir stiprinti savo verslą, dalintis patirtimi, pristatyti prekinius ženklus ir jų naujoves, bei padėti vieni kitiems spręsti aktualiausias šių dienų problemas. Parodos vizija - sveikatos srities specialistų susitelkimo vieta, kurioje siekiama ugdyti žmonių sąmoningumą, stiprinti jų fizinę, dvasinę ir socialinę sveikatą. Parodos misija - skatinti visuomenę gyventi sveikai ir atsakingai.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis