LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Rugsėjo 24-25 d. vyks Vilniaus sporto festivalis 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Tai vienas didžiausių sporto renginių Vilniuje, skirtas sporto kultūrai plėtoti, kuris vyksta Lietuvos parodų centre ,,Litexpo”. Šiais metais bus organizuojamas  5-ąjį kartą. 2015 metais festivalyje dalyvavo 200 sporto mugės ir parodos dalyvių, 1000 (sportininkų), virš - 12 000 lankytojų.
 
 
 
Vilniaus sporto festivalis 2016 šiemet apjungia jau tradiciniais tapusius renginius: Vilniaus sporto mugę, sporto prekių ir įrangos parodą, ,,Savickas Classic” turnyrą, Vilniaus sporto ir sveikatingumo konferenciją ir kitus renginius. Vilniaus sporto mugėje lankytojams bus įrengtos interaktyvios sporto ir aktyvaus laisvalaikio zonos, vyks sporto klubų, būrelių paroda, taip pat bus pristatomos parodomosios – mokomosios sporto klubų programos, organizuojami atviri turnyrai, daugybė esančių sostinėje būrelių kvies naujus narius, suteiks lankytojams nuolaidas.
Skaityti daugiau...
 
Kauno autodienos 2016: naujausių automobilių lenktynės dėl vairuotojų dėmesio Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kas dvejus metus vykstanti paroda „Kauno autodienos“ vėl kviečia į Kauno „Žalgirio“ areną. Automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų bendrovės tradiciškai pristatys geriausius savo produktus. Lankytojų laukia naujų modelių premjeros, retų istorinių ir perdirbtų automobilių pasirodymai.
 
 

Nuo 1998 metų savo istoriją skaičiuojanti paroda šiemet didžiausia per visą savo gyvavimo istoriją. Rugsėjo 16-18 dienomis Kauno „Žalgirio“ arenoje automobilių gerbėjų laukia įspūdinga, daugiau nei 120 automobilių ekspozicija. Visi jie į Kaune esančią Nemuno salą suvažiuos iš Lietuvoje veikiančių automobilių gamintojų salonų, privačias automobilių kolekcijas saugančių garažų ir servisų, kuriuose auksarankių dėka gimė netikėti perdirbiniai.
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 10-13 d. vyks paroda - Moters pasaulis 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia apsilankyti tradicinėje 14-oje  specializuotoje mados, stiliaus bei grožio parodoje "MOTERS PASAULIS 2016".
 
 

Paroda vyks lapkričio 10-13 dienomis „Žalgirio“ arenoje Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaune.
PARODOJE:
•    DIDŽIAUSIAS IR REKORDINIS DALYVIŲ SKAIČIUS - 400 ĮMONIŲ, pristatančių mados, stiliaus ir grožio srities naujienas!
•    Paroda vyks 3-uose arenos aukštuose.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 7–9 d. - paroda "Rinkis prekę lietuvišką 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. Spalio 7–9 dienomis „Žalgirio“ arenoje vyks 8–oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su esamais ir potencialiais klientais vieta. UAB „Ekspozicijų centras“, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija kviečia apsilankyti Lietuvos gamintojų parodoje. 
Parodos organizatoriai šiais metais I–ąjį kartą kartu su paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2016“ rengia ekspoziciją MADOS PASAŽAS – nauji lietuviškų prekių ženklai. 
Šiais metais parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ savo naujausią produkciją Lietuvos ir užsienio lankytojams pristatys net 220 gamintojų
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 9-11 d. vyks atsinaujinusi Kauno mugė – Ruduo 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Rugsėjo 9 - 11 dienomis Senamiestyje ir visoje Laisvės alėjoje šurmuliuos „Kauno mugė – Ruduo 2016“. 
 
 

 Kviečiame dalyvauti menininkus, liaudies meistrus, tautodailininkus, amatininkus, kulinarinio paveldo atstovus ir ūkininkus prekiauti etninio paveldo gaminiais, maisto produktais ir kitais tradiciniais nemasinės gamybos gaminiais ir dirbiniais, pagamintais naudojant rankų darbą iš tradicinių žaliavų.
 Kviečiame rengti tradicinių amatų demonstravimą, kūrybines dirbtuves, pristatymus, mokymus. (aitvarų darymas, gaminių iš popieriaus, molio lipdymo, žiedimo, piešimo, tapybos, ir kt.)
Skaityti daugiau...
 
Liepos 29-31 d. JŪROS ŠVENTĖ 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
"Jūros šventė 2016" vyks liepos 29-31 dienomis! Jūros švent - Klaipėdos vertybė ir istorinė dovana, reprezentuojanti miestą bei jo jūrinę prigimtį. 
 
 
Paskutinį liepos savaitgalį, baltomis burėmis ir nerimstančiais vėjais pasipuošusią Klaipėdą kasmet užlieja Jūros šventės bangos. Daugiau nei 0,5 mln. Jūros šventės svečių kasmet pasitinka tradiciniai jūriniai renginiai, buriniai laivai, išskirtiniais kvapais ir skoniai traukia Jūros šventės mugė, kviečia paplūdimio ir miesto sportiniai renginiai, profesionalių teatrų improvizacijos, šokių aikštelės ritmai, geriausia koncertinė programa, vandens fontanai, naktinės dūzgės ir, žinoma, šventiniai fejerverkai.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis